Třetí třída

Měnín očima třeťáků
Plavecký výcvik -třeťáci
18/10/2019
Ve čtvrtek 17.10. jsme v rámci Pracovních činností a Prvouky připravovali ovocný a mrkvový salát.
Třeťáci utvořili čtyři skupiny kuchařů, domluvili se, kdo, a jaké přinese suroviny a potřebné nádobí.
Ráno se sešli u svých pracovních stolů a dali se do "vaření". Poctivě si práci rozdělili, vzájemně si radili a pomáhali.
Nakonec společně ochutnali oba dva saláty.
Podívejte se na několik fotografií do galerie, jak se jim dařilo.
Zkuste to také jako třeťáci, jistě vám recepty prozradí. Dobrou chuť.
10/10/2019
V pondělí 14. 10. 2019 proběhne ve škole vánoční focení.
Protože po svačině odjíždíme na pravidelný plavecký výcvik, budou se žáci 3.ročníku fotit hned ráno.
Děvčata se potom mohou převlévknout do pohodlnějšího oblečení (snadnější oblékání po plavání).
07/10/2019
Ve čtvretk 10.října program Přichází zákon. Děti mají normální, nezkrácené vyučování podle rozvrhu.
V pátek 11.října do školy pouze se svačinou (vhodnou do divadla, prosím nedávejte dětem jogurt)a pitím - Divadlo Radost.
Sraz v 7:20 hodin, odjezd v 7:30 hodin. Konec vyučování je po návratu z divadla.
25/09/2019
Začátkem října nás čekají dvě příjemné akce.
Ve čtvrtek 10.října se zúčastníme fyzikálně - přírodopisně -preventivního pořadu Přichází zákon. Program proběhne v sále měnínské Sokolovny.
V pátek 11.října pojedeme společně se žáky druhého ročníku do divadla Radost na představení Pipi Dlouhá punčocha. Odjezd autobusu v 7:30 hodin. Sraz dětí ve škole v 7:20 hodin.
25/09/2019
Vložila jsem několik fotek z plaveckého výcviku letošních třeťáků. Zatím jsme absolvovali pouze 3 lekce, ale děti jsou velmi šikovné. Nikdo se vody nebojí, většina dětí se již pouze zdokonaluje ve svém plaveckém umění.
Podívejte se, jak jim to sluší. Hana Kubíčková